top of page

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ NEDİR?

Hırsız alarm sistemi, ev veya işyerlerinde hırsızlık, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi oluşan durumlarda başkalarını haberdar edip yardım çağırmayı sağlayan elektronik güvenlik sistemidir. 

ALARM SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

Alarm sistemi olay anında sirenle ve telefon hattı  yada internet hattı  üzerinden ihbar (haber verme) işlemini devreye sokan bir sistemdir.

Kablolu ,kablosuz ve hibrid (kablolu ve kablosuz beraber çalışablir.) serileri mevcut olup,sisteme istenilmesi dahilinde Duman ve Isı Sensörü,Panik ve ilk yardım butonları eklenebilir.

Dsc-Ev alarm-Ev güvenlik-Hırsız Alarm-DSC NEO-alarm-akıllı-wifi-gsm-kablosuz-min.png

İş Başlığı

Hırsız Alarm Sisteminin Görevleri Nelerdir?

Hırsız alarm sistemi birçok alanda başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Bu sistemin gerçekleştirdiği görevler ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Ev veya işyerlerinde güvenliğin sağlanması

  • Yaşam alanlarında hırsızlığın önlenmesi

  • Bireyin yaşamını sürdürdüğü ortamlarda güvenlik problemlerinin önüne geçilmesi

  • Tespit ve teşhis edebilme imkanı

  • Önleyici ve caydırıcı etki alanı

  • Can ve mal güvenliğinin sağlanması

Tüm bunlar hırsız alarm sistemleri tarafından başarılı bir şekilde yerine getirilen görevler olmaktadır. Özellikle yaşam alanlarında sıklıkla meydana gelen hırsızlık olaylarının net bir şekilde önüne geçilebilmesi adına bu sistemler tercih görmektedir. Ancak hırsız alarm sistemlerinin profesyonel bir şekilde sunulan firmalar arasından seçiminin yapılması son derece önemli bir durum olmaktadır. AES başarılı ve kaliteli hizmet sunumları ile sektörün önde gelen isimlerinden biri halini almıştır.

Hırsız alarm sistemleri alanında profesyonel hizmet anlayışı ile işlemleri gerçekleştiren oluşum birçok farklı güvenlik sistemleri ile etkileyici niteliklere sahiptir. Geniş bir ürün yelpazesi ve yılların vermiş olduğu tecrübe ışığında her alana uygun güvenlik taleplerini gerektiği gibi yerine getirmektedir. Zamanında sunulan profesyonel hırsız alarm sistemleri sayesinde sorunların yaşanmadan çözüme kavuşturulması hedeflenmektedir.

Kaliteli malzemeden üretilen ürün seçenekleri ve hizmet detayları fark yaratan bir çerçevede sunulmaktadır. Kurumsal politikanın önemli işaretlerine dikkat ederek sunulan tüm hizmetler firma güvencesi ve garantisi altında yer almaktadır. Yaşam alanlarının daha korunaklı ve güvenli hale gelebilmesi adına oldukça farklı ürün ve hizmetleri ile başarılı işler ortaya çıkarmaktadır.

Hırsız Alarm Sistemlerinde Kalite Standartları

AES tarafından başarılı bir şekilde sunulan hizmetler sayesinde ev veya işyerleri güvenli bir yapıya kavuşacaktır. Sahip olunan uzman kadro sayesinde sunulan hizmette herhangi bir aksaklık yaşanmadan başarılı sonuçlar elde edilecektir.Uzun ömürlü ve kullanışlı ürünler aracılığı ile sunulan hizmetlerin tamamında temel amaç bireyin yaşamında sorun olabilecek dış faktörlerin engellenmesidir. Başarılı ve profesyonel detaylar ile gerçekleştirilen hırsız alarm sistemlerinin yaşam alanlarına yapacağı katkı üst düzeyde sunulmaktadır.

İHTİYACINIZA UYGUN SİSTEM BİLGİ,

KEŞİF VE TEKLİF İSTEMEK İÇİN:

bottom of page