top of page

OTOPARK KAPI SİSTEMLERİ

İhtiyacınız olan bariyer, kapı motoru veya otomatik garaj kapısı sistemlerini çok uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

otopark-kapı-bariyer-kumandalı-sistemler-motor-min.png
sürgülü kapı- motor-kumandalı-otamatik kapı-.jpg
plakatanima-hgs-ogs-min.jpg

PLAKA TANIMA SİSTEMİ-OTOMATİK  GEÇİŞ (HGS)

Şehirlerin giderek daha kalabalık hale gelmesi, nüfusun hızla site ve toplu konutlara yönelmesiyle sonuçlanıyor. Park yeri sorunu, araç gürültüsü, park veya yeşil alan yetersizliği gibi pek çok metropol sorunu siteleri ideal bir alternatif haline getirse de, bir ailenin site yaşamını tercih etmesindeki en önemli unsur, kendini güvende hissetme ihtiyacı oluyor.

Ancak sayısı bazen binlerle ölçülen site sakinlerine, kendilerini ve sevdiklerini güvende hissettirmek pek çok farklı süreci bir arada barındıran; kritik, zahmetli ve yüksek maliyetli bir iş yüküne dönüşüyor. Site yönetimleri, yaya ve araç giriş-çıkış sisteminin kurulması, yönetimi, denetimi gibi noktalarda, pek çok farklı teknolojiyi aynı anda ve etkin biçimde yönetmek zorunluluğuyla karşı karşıya kalıyor.

Hem sitelerde en etkin şekilde güvenliği sağlayacak hem de yönetimlerin bütçesini zorlamayacak bir çözüm olan Elektronik Güvenlik Sistemleri tam bu noktada yöneticilerin işlerini kolaylaştırmak ve daha güvenli bir yaşam alanı sunmak için devreye giriyor. Site ve benzeri toplu yaşam alanlarında en çok ihtiyaç duyulan, güvenliğin kalbi denebilecek nitelikteki süreçlerden hareketle geliştirilen bu sistemler; plaka tanıma sistemi, kartlı geçiş sistemi, biyometrik sistemler, hızlı geçiş sistemi (hgs) ve cctv sistemi (güvenlik kamerası) gibi Apsiyon’a da tamamen entegre olarak çalışabilen teknolojileri kapsıyor. 

İHTİYACINIZA UYGUN SİSTEM BİLGİ,

KEŞİF VE TEKLİF İSTEMEK İÇİN:

bottom of page